• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
Imprezy

Każda uroczystość zorganizowana w King Pin Club & Restaurant, to coś więcej niż świetna zabawa i wspaniała atmosfera – to także wyśmienita uczta przygotowana przez szefa kuchni. Niepowtarzalny wystrój, wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość oraz fachowa i dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil.
Dokładając wszelkich starań przygotujemy ofertę, wykwintne menu, program artystyczny lub oprawę muzyczną dostosowane do Państwa życzeń i budżetu. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na potrzeby i wymagania naszych Klientów.

Proponujemy Państwu komfortową, dużą salę do 100 osób oraz mniejszą, bardziej kameralną do 20 osób.

Przyjęcia okolicznościowe, urodziny, imieniny, rocznice, wieczory kawalerskie lub panieńskie, stypy, wesela, imprezy firmowe i integracyjne, bankiety z cateringiem, konferencje firmowe, turnieje sportowe w kręgle, Mikołajki dla dzieci z prezentami ,bale karnawałowe, Dzień Dziecka, wieczory tematyczne, imprezy prezentacyjne i sprzedażowe, bankiety z grą w kręgle lub z imprezą taneczną to specjalność King Pin Club & Restaurant.

 

Chcesz spędzić niezapomniany wieczór w gronie swoich najbliższych znajomych?
Masz ochotę zapomnieć się na chwilę i rzucić w wir dobrej zabawy? Zapraszamy do nas!
My zatroszczymy się o poczęstunek, atrakcje i rozgrzany do czerwoności parkiet. Dostarczymy Wam wiele wrażeń, co uczyni tę noc niezapomnianą.
Doskonałe menu, skomponowane specjalnie na tą okoliczność, zadowoli najbardziej wybredne podniebienia. Rywalizacja przy kręglach to idealne uzupełnienie tego spotkania.
Super zabawa w rytm najlepszej muzyki, wyśmienita obsługa oraz bardzo miła atmosfera to recepta na udaną imprezę.
Spełnimy każde życzenie naszego klienta. Zorganizujemy dodatkowe atrakcje, np. pokaz barmański, cheapendalesa bądź tancerkę.
od 500 zł
W cenie : rezerwacja loży, zimne przekąski, 0,5 l wódki, sok, 1 godzina toru bowlingowego

Rezerwacja i informacja pod nr. tel: 669 725 502

 

Turnieje

Mazury Cup 2015

Przez cały tydzień na naszej kręgielni odbywały się zawody bowlingowe z cyklu " Fun Bowling ". Zawodnicy grali w trzech kategoriach A, B i C, zbierali punkty by znaleźć się w pierwszej czołówce, gdzie można było zdobyć ciekawe nagrody.

 
Grupa A :
1.Jacek Dudko (Sztorm Gdańsk)
2.Michał Rybicki (TS UNISOFT GDYNIA)
3.Adam Błaszczak (TKB Toruń)
 
 
Grupa B
1.Danuta Dudko (Sztorm Gdańsk)
2.Aleksander Rehlis (MK Koszalin)
3.Stanisław Kiełtyka (Unisoft Gdynia)
4.Krzysztof Grzymkowski (SSB Suwałki)
 
 
Grupa C :
1.Tomasz Żukowski (SSB Suwałki)
2.Kamilla Simińska (TKB Toruń)
3.Paulina Rutkowska (Broadway Bydgoszcz)
 
 

Indywidualne Mistrzostwa Juniorów 10 stycznia 2015r

Już 10 stycznia na naszej kręgielni odbędą się "Indywidualne Mistrzostwa Juniorów". Mistrzostwa rozgrywane są w kilku kategoriach wiekowych. Juniorzy Młodsi do lat 14. Juniorzy poniżej lat 19 a także Juniorzy starsi do lat 21. 

Wzięcie udziału w tych zawodach dla niektórych to możliwość pokazania się na arenie ogólnokrajowej natomiast dla innych jest walką o najwyższe stopnie podium. Dla juniorów jest to również znakomita okazja do zaprezentowania się przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Juniorów w Niemczech.

Nasz zawodnik Tomasz Olejniczak zagra w kategorii "juniorzy poniżej lat 19" Trzymamy za niego kciuki. 

Informujemy, że w tym dniu nie będzie można skorzystać z torów bowlingowych ale miło będzie pokibicować młodziakom więc zapraszamy fanów tegoż soportu.

 

Tomasz Olejniczak

Spartakiada Osób Niepełnosprawnych i Słabowidzących

Ideą Spartakiady jest aktywizacja środowisk osób niepełnosprawnych i słabowidzących oraz popularyzowanie terapii ruchem. Jest to wielkie święto sportu, tolerancji i zdrowia. Tegoroczna impreza rozpoczęła się na naszej kręgielni 29 listopada. O godzinie 10 rozpoczęły się zmagania 80 zawodników. Poszczególne konkurencje odbywały się z podziałem na grupy, w zależności od rodzaju niepełnosprawności : narządy ruchu oraz zawodnicy na wózkach. Zawody potrwały do godziny 14.00.

Zawodnicy walczyli o puchary medale. 

Na zdjęciu zawodnicy z iławskiego klubu " Morena"

 

Turniej Ostródzkich Szkół Ponadgimnazjalnych

Dania 6 listopada 2014r odbył się w naszej kręgieglni „Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych”. Do rywalizacji stanęły ostródzkie szkoły tj. Zespół Szkół Rolniczych im. W.Witosa, Zespół Szkół Zawodowych im. S.Staszica oraz Liceum Ogólnokształcące im. J. Bażyńskiego. Turniej odbył się z inicjatywy ostródzkiego starosty W. Brodiuka.

Po zakończeniu turnieju nastąpiło wręczenie pucharów oraz niewielki poczęstunek dla zawodników.

 

Klasyfikacja:

 

  1. Liceum Ogólnokształcące im. J. Bażyńskiego
  2. Zespół Szkół Rolniczych im. W. Witosa
  3. Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica

Najlepszym zawodnikiem indywidualnym okazał się uczeń szkoły:

Zespółu Szkół Rolniczych im. W. Witosa- Wojciech Sudoł.

Nieukrywamy, że jesteśmy z tego dumni gdyż Wojtek jest naszym zawodnikiem w Ostródzkim Klubie Bowlingowym.

 

na zdjeciu: W.Brodiuk oraz Wojciech Sudoł

 

Liga

3 i 4 Kolejka I Ligi Północ na ostródzkiej kręgielni

Dnia 22 i 23 Listopada na naszej kręgielni od godz.9.00 odbędą się zawody I Ligi Północ. 8 drużyn zmierzy się w pojedynkach każdy z każdym. Zwycięski pojedynek jest punktowany 3 pkt zaś remis 1. Wygrywa drużyna, która uzyska największą liczbę punktów we wszystkich kolejkach. Naszą ostródzką drużyną reprezentującą nas w tych rozgrywkach jest Dario Bowling Ostróda. Po dwóch kolejkach zajmują 5 pozycję.

Pozostałe drużyny walczące o awans do exytraklasy to :

1. TKB Toruń2

2. Sztrom Gdańsk

3. Dario Bowling Elbląg

4. Dorian Elbląg

5. TKB Toruń 3

6. Dario Bowling Kwidzyn

7. Helios Olsztyn

 

 

Amatorska Liga Bowlingowa w King Pin

ZAPRASZA OD 15 PAZDZIERNIKA NA COTYGODNIOWE SPOTKANIA MIŁOŚNIKÓW KRĘGLI I ZMAGAŃ SPORTOWYCH

 

Turniej Amatorów jest organizowany przez Kręgielnię King Pin w Ostródzie w każdy wtorek o godz. 18.00 począwszy od 15 pazdziernika 2013 r. Mogą uczestniczyć w nim kobiety i mężczyźni. Po zakończeniu turnieju przyznawane są punkty i nagrody do klasyfikacji ogólnej.


Po rozegraniu całego cyklu spotkań (3 miesiące – do końca roku ) odbędzie się turniej Masters, w którym weźmie udział 10 najlepszych zawodników.


Kręgielnia King Pin w ramach Amatorskiej Ligi Bowlingowej zapewnia :
• naukę gry w kręgle
• cotygodniowe mecze (przez 3 miesiące oraz finał z nagrodami)
• obuwie gratis
• profesjonalną organizację rozgrywek
• kompetentną obsługę sędziowską
• nagrody dla najlepszych zawodników


Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy skontaktować się z nami. Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji. Tel. 89 642 30 77


Gra w turniejach bowlingowych to możliwość poznania ciekawych osób, integracja pracowników, sposób na aktywny wypoczynek a przede wszystkim doskonała zabawa i odpoczynek po pracy.
Turniej może zostać odwołany w przypadku małej liczby uczestników: – minimum 8 osób.

KING PIN Ostróda © Wszelkie prawa zastrzeżone 2017

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information